دیوید بکهام ۴۵ ساله اولین بازی خود را در ۱۷ سالگی برای منچستر یونایتد انجام داد و در ۴۲ سالگی با لباس پاریس سنت جرمن با چشم‌های گریان با فوتبال خداحافظی کرد. فوتبالی‌ها دیوید بکهام را به خاطر تخصصی که در زدن ضربات آزاد داشت به یاد می‌آورند اما غیر فوتبالی هم که باشید حتما دیوید بکهام را به عنوان الگویی در استایل می‌شناسید. شاید بارها این عبارت را خوانده‌ایم که «فقط باید دیوید بکهام باشید تا هر مدل مویی به شما بیاید و هر لباسی در تنتان زیبا به نظر برسد» دیوید بکهام بدون شک جدای از اینکه الگوی فوتبالی خیلی از جوانان بوده است الگوی فشن بسیاری از غیر فوتبالی‌ها هم بوده. در این مطلب برخی  از مدل موهایی که او در زمان خودش ترند کرده مرور می‌کنیم.

۱۹۹۸

بکهام از مدل مویی که درتصویرمی‌بینید از سال ۱۹۹۷ استفاده می‌کرد اما یک سال بعد موهایش را بلوند کرد تا این مدل مو بیشتر از قبل توجه‌ها را به خود جلب کند.

1998

بکهام وقتی موهایش را از ته می‌تراشید هم زیبا به نظر می‌رسید! با همین مدل مو بود که او گل دقیقه آخر را روی ضربه آزاد به یونان زد و باعث صعود انگلستان به جام جهانی ۲۰۰۲ شد.

2001

بکهام در سالی که جام جهانی برگزار می‌شد باز هم از مدل مویی متفاوت استفاده کرد. مدل مویی که در تصویر می‌بینید مدل موی اکثر جوانان انگلیسی و غیر انگلیسی آن‌ سال‌ها شد و گوشواره‌های بکهام هم بار دیگر استفاده مردان از گوشواره را متداول کرد.

2002

در این سال  شاهد یکی از متفاوت‌ترین مدل موهای بکهام بودیم. دیوید بکام در ماه ژوئن سال ۲۰۰۳ با موهایی بافته شده با لباس منچستر یونایتد در زمین فوتبال ظاهر شد و بار دیگر سوژه داغ رسانه‌های فوتبالی و غیرفوتبالی شد.

2003

در سال ۲۰۰۴ دیوید بکهام با موهایی بسته و شبیه سامورایی‌های ژاپنی در زمین فوتبال دیده شد اما او دیوید بکهام است؛ سامورایی، ژاپنی، شرقی و غربی و از ته تراشیده برایش فرقی ندارد! او همواره خوش‌استایل به نظر خواهد رسید!

2004

در سال ۲۰۰۷ بکهام بار دیگر موهای خود را از ته تراشید و پس از آن تا سال ۲۰۱۲ تغییر چندانی در مدل موهای او مشاهده نشد. پس از ازدواجش با ویکتوریا او بیشتر با این مدل موی کوتاه و مناسب جنتلمن‌ها دیده شد.

2012